Çalışma Saatleri

8:30 - 20:30

Mail Adresi

yasinspot@gmail.com

Cafe Malzemesi Alanlar

Cafe malzemeleri aynı gün nakit alınır

en yüksek fiyat teklifi! şimdi sat: 0530 660 34 73

İçindekiler

Cafe malzemesi alanlar yüksek teklif kopya.jpg

Cafe malzemesi alanlar işletmesi olarak cafeler günümüzün hayat şartlarına baktığımızda en önemli işletme olmayı başarmış, insanların rahat sohbet edebileceği veya dinlenebileceği, sıkça ziyaret ettiği, içinde sıcak, soğuk içecekleri ve tatlı atıştırmalıkları ile insanlara hizmet veren Türkiye’nin tüm şehir mahallelerin de sıkça  karşılaştığımız cafeler bazen ekonomik şartlardan dolayı bazı bölgeler iş yapabilirken çoğu bölgede bulunan cafeler gelir ve giderleri eşitleyemediğinden dolayı kimi zaman devretmiş kimi zamanda kapatma kararı almıştır. 

Bizler ise bu alanda ikinci el cafe içerisinde bulunan mutfak malzemelerin alım işlerini yapmaktayız yılların vermiş olduğu 15 yıllık birikim ile yüksek fiyat teklifi vererek satış yapmak isteyen müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Başta İstanbul bölgesi olmak üzere Türkiye’nin tüm şehir içlerinde faaliyet ağımızı büyütmüş bulunmaktayız. Yılların vermiş olduğu cafe malzemesi alan yerler hizmetimizle uzman kadromuz ile cafe mutfak malzemelerinizi değerinde alıyoruz.

İkinci El Cafe Malzemeleri Alan Yerler

Cafe malzemesi alanlar

ikinci el cafe malzemeleri alan yerler işletmemiz piyasaya göre en yüksek teklifini sağlar, bu konuda hiç şüpheniz olmasın! alım yaptığımız cafe malzemeleri için İstanbul aynı gün, şehir dışı ise 2 gün içinde uzman experimiz & nakliye aracımızla gelip ürünleriniz için fiyat teklifi oluştururuz ve anlaştığımız takdirde nakit ödemesini havale yada elden yaparak araca yükleme işlemlerini başlatırız.

Alım Yaptığımız İkinci El Cafe Malzeme Ekipmanları

İkinci El Cafe Malzemesi Satış İşlemleri?

Fotoğraf Gönder

Satmak istediğiniz ikinci el cafe malzemelerinin resimlerini çekin!

Teklif Al​

Resimleri Bize WhatsAap'tan gönderin & fiyat teklifi oluşturalım

Aynı Gün Sat!

Teklifi onayladığınız takdirde aynı gün adresinizden nakit olarak satın alalım

Müşteri Yorumları

Kaliteli Hizmet & Fiyat Teklifi İçin İletişime Geç!

15 Yıllık tecrübeli kadromuz ile tüm ihtiyaçlarınızı cevaplıyoruz.

0 0 oylar
Bizi Değerlendir
Abone olmak
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle