Çalışma Saatleri

8:30 - 20:30

Mail Adresi

yasinspot@gmail.com

İade ve Geri Ödeme

Satın almış bulunduğunuz ürünün pakedini açmadan, kullanmadan, zarar vermeden teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde bize iade talebinde bulunabilirsiniz.

Ürünü iade etmeden önce yapmanız gereken İsim, soyisim, iade talebinizin nedenini açıkça belirterek fatura ve sipariş numarası yazılı olan metni bize mail olarak [ ikincielmutfaksanayi@gmail.com ] adresine gönderiniz.

Gönderdiğiniz mail en geç 12 saate kadar işleme alınarak sizinle konu hakkında detaylı iletişime geçilir onaylanması sonucunda çalışanlarımız adresinize gelerek saymış olduğum maddelerin geçerliliğinde bir sorun görmezlerse iade işlemini başlatırlar.

Problemli Ürün

Ürünün problemi gözden kaçmış yada taşıma esnasında hasar meydana gelmiş olan satın almış olduğunuz ürün kurulduğu zaman fark edilemeyip daha sonrasında meydana çıkan hatalı beyaz eşyalardaki sorunu gidermek üzere servis gönderilebilir.

Kabul edilmemesi durumunda aynı fiyatta başka ürün teklif edilir. Tekliflerin kabul edilmemesi durumunda fatura ve sipariş numarasını ve kusurlu ürünün problemini detaylı olarak ikincielmutfaksanayi@gmail.com adresine mail göndermeleri rica olunur.

Problemli ürün satma nedeni ile ödenecek taşıma masrafları mağazamız tarafından karşılanacaktır. Geri Ödeme Yukarıdaki maddeler içerisinde 7 gün içinde bedeli müşterimize geri iade edilir.

Satış faturasının gönderilmemesi durumunda KDV farkı iade edilmez. Cayma hakkı durumunda taşıma ücreti müşteriye aittir. Cayma hakkının kullanılması için hasar görmemiş ve ürüne zarar verilmemiş olması şartına bağlıdır.

Ürünlerimiz 1 ay garanti kapsamındadır. 1 ay içerisinde her türlü arızaya karşı ücret alınmadan 1-2 iş günü içerisinde aynı fiyata tabi olan ürün ile değişim işlemi gerçekleşir.