Çalışma Saatleri

8:30 - 20:30

Mail Adresi

yasinspot@gmail.com

Kağıthane Endüstriyel Mutfak Malzemesi Alanlar

Kağıthane endüstriyel mutfak malzemesi alanlar işletmesi olarak bu sektörde oldukça iddialıyız. Güler yüzlü personellerimiz ve aynı gün hizmet sunabilme ayrıcalığımız, bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Siz de ikinci el mutfak malzemesi satım maceranıza bizimle son noktayı koymaya ne dersiniz?

İçindekiler

Cafe malzemesi alanlar yüksek teklif kopya.jpg
Kağıthane Cafe Lokanta Restoran Mutfak Malzemesi Alanlar

Kağıthane Sanayi Mutfak Ekipman Alan Yerler

Ne yazık ki günümüzde bir çok firma büyük hayaller üzerine kurulmuş işletmeleri kötü giden ekonomik şartlar nedeni ile kapatmak zorunda kalmaktadır. Yapılan onca masrafı bir nebzede olsa karşılayabilmek adına Kağıthane 2.el endüstriyel mutfak eşyası alan yerler firmamız değerinden alarak, bir çok işletme sahibinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Profesyonel ekibimiz sanayi mutfak eşyalarını eder fiyatından alımı yapmaktadır.

Üstelik ister nakit isterseniz de havale yöntemiyle. Siz de ister sıfır ister ikinci el endüstriyel mutfak malzemelerini piyasanın çok üzerinde bir satışla satarak büyük kazançlar elde etmek istiyorsanız, 7/24 istediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kağıthane Cafe Malzemesi Alanlar

Firmamız cafelerin olmazsa olmazı olan bir çok ürünü neredeyse sıfır fiyatına tabii tutarak almaktadır. Kağıthane cafe malzemesi alanlar şöyledir;

Kağıthane Lokanta Malzemesi Alanlar

Kağıthane lokanta malzemesi alanlarını şöyle sıralayabiliriz;

Kağıthane Restoran Malzemesi Alanlar

Kağıthane restoran malzemesi alan yerleri şöyle sıralayabiliriz;

0 0 oylar
Bizi Değerlendir
Abone olmak
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle