Çalışma Saatleri

8:30 - 20:30

Mail Adresi

yasinspot@gmail.com

Lokanta Malzemeleri Alanlar

Lokanta malzemeleri aynı gün satın alınır

yüksek teklif! al hızlı sat

İçindekiler

Lokanta malzemeleri alanlar işletmemiz İstanbul bölgesinde bulunmaktadır 2.el lokanta malzemesi alım satım faaliyetlerimizi 15 yıldır sürdürmekteyiz. Müşterilerimize bu alanda hizmetlerimizi genişletmek amacıyla önce İstanbul’un tüm semtlerinde daha sonrasında Türkiye’nin tüm şehirlerine açılmışızdır. Çünkü geçmiş ve günümüz yaşam çağına baktığımızda lokanta işletmeleri olmazsa olmazımızdır, içinde sıcak yemekleri bulunan birbirinden farklı lezzetlerle hizmet veren ufaklı büyüklü lokanta işletmeleri kimi zaman işleri çok iyi olsa da bazen durumlar tam tersine dönebildiği zamanda oluyor ve bu denli çok açılan lokanta sahipleri 2.el lokanta malzemesi alanlar firmasına endüstriyel mutfak ekipmanlarını satma kararı verebiliyor. 

Sadece kapanan lokantalar için geçerli değil bazen konum değişikliği nedeniyle lokanta malzemelerinin yarısı elden çıkaranlar yada devir işlemlerinde yeni sahibi kendi eşyalarını lokantasına aldığı için kalan ikinci el lokanta eşyalarını alanlar mağazasına satabiliyorlar ve bu alanda bizi tercih eden müşterilerimiz ise en doğru adresteler!

2.El Lokanta Malzemesi Alan Yerler

Lokanta malzemesi alan yerler hizmetini sağlayan profesyonel kadromuz ile her nevi lokanta mutfak ekipmanlarınızı ikinci el olarak değerlendirip size özel teklifimizi sunarak adresinizden nakit ödeme yapıp aynı gün satın alıyoruz.

 Amacımız sadece ikinci el lokanta malzemesi alanlar hizmeti vermek değil satış yönünde ve alım yönünde ufak kazanç oranları ile müşterilerimizi mağdur etmeden değerinde fiyata satın almak ve satın almak isteyen müşterilerimize düşük kazanç oranları ile satışını yapmak yani hem alıcı hem satıcı yönünden müşterilerimize akıllı çözümler sunarak müşteri memnuniyet potansiyelimizi artırmak ve lokanta işi yapan müşterilerimize her daim destek olmaktır.

Alım Yaptığımız İkinci El Lokanta Malzemeleri

İkinci El Lokanta Malzemesi Satış İşlemleri?

Fotoğraf Gönder

Satmak istediğiniz ikinci el lokanta malzemelerinin resmini çekin

Teklif Al​

Resimleri Bize WhatsAap'tan gönderin & fiyat teklifi oluşturalım

Aynı Gün Sat!

Teklifi onayladığınız takdirde aynı gün adresinizden nakit olarak satın alalım

Lokanta Malzemeleri Satan Müşterilerin Yorumları

Kaliteli Hizmet & Fiyat Teklifi İçin İletişime Geç!

15 Yıllık tecrübeli kadromuz ile tüm ihtiyaçlarınızı cevaplıyoruz.

0 0 oylar
Bizi Değerlendir
Abone olmak
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle