Çalışma Saatleri

8:30 - 20:30

Mail Adresi

yasinspot@gmail.com

İçindekiler

tatlı Dolabı Alım!

Tatlı Dolabı Alanlar

Yüksek Teklif Al & sat

Tatlı dolabı alanlar olarak genel bir isimlendirme yapılsa da kullanım alanlarına göre farklı isimler alabilen bu dolapların tümü aynı amaca hizmet eder.
Cafe ve pastanelerin demirbaşları olarak nitelendirebileceğimiz tatlı dolapları; pasta dolabı, pasta teşhir dolabı, soğutucu tatlı dolabı şeklinde farklı isimlerle de anılabilir. Ürünlerin belirli bir sıcaklığın altında kalmasını sağlayarak tazeleğini korumaya yardımcı olan bu dolaplar gıda sektöründe yer alan pek çok işletmede kullanılmaktadır.
Neredeyse her gün birkaçına rastaladığımız tatlı dolaplarının kullanım alanı bahsedildiği gibi oldukça yaygındır. Süpermarketlerde, pastane ve fırınlarda, cafe ve restaurantlarda bu dolaplara rastlamak mümkündür. Sık tercih edilmesi sebebiyle ikinci el ürün piyasasında kendine önemli bir yer edinen bu dolaplar, tatlı dolabı alan yerler vasıtasıyla ikinci el tatlı teşhir dolabı alım satım sektörüne canlılık getirmiştir.

Tatlı Dolabı Satış İşlemleri

Tatlı Dolabı Alan Yerler

İkinci el alım satımı oldukça yaygın olmasına rağmen bazı firmalar ya da spotçular bu dolaplara ederinden çok düşük fiyat teklifleri sunmaktadır. Bunun asıl nedeni bu alıcıların ürünleri yeterince tanımaması ve onlara sıradan bir ikinci el eşya muamelesi göstermesidir. Oysa ki ürünlerin değerinden anlayan alıcıların elinde bu ürünler ikinci el olsa da yüksek fiyatlara satılabilmektedir.
Herhangi bir sebeple elindeki bu ürünleri satmak isteyen işletme sahipleri bu konuda dikkatli davranmalıdır. Ürünlerinin değerinde fiyatlara satılması için sektörde deneyimli alıcılarla iletişime geçmeli, tatlı dolabı alanlar arasında iyi bir tercih yapmalıdır.

Bizi tercih eden müşterilerimize yıllardır sunduğumuz hizmetlerimize devam ediyoruz. Sektörün öncüsü firmamız ve alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile kendimizi geliştirmek adına piyasayı takip ediyor, müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için durmadan çalışıyoruz.

Öncelikle ürünleri ve piyasa koşullarını iyi takip ediyoruz. Ürünleri tanıyarak ve detaylı incelemelerde bulunarak müşterilerimize fiyat teklifinde bulunuyoruz. Herhangi bir müşterimizin mağduriyet yaşamaması adına en iyi fiyat garantisi ile tatlı dolabı alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Nakit paraya ihtiyacı olan müşterilerimiz için anlaşma sağladığımız takdirde aynı gün ödemelerimizi nakit olarak yapıyoruz. Diğer pek çok firmadan farklı olarak gerçekleştirdiğimiz bu hizmetin yanı sıra ürünlerin nakliye ve taşıma işlemleriyle de bizzat ilgileniyoruz. Bu sayede müşterilerimizi ekstra bir yükten kurtarmış oluyoruz.

Tatlı Dolabı Satmak İstiyorum Satış İşlemleri nasıl?

Aynı Gün Satanlar​
0 %

Sizde bugün satın

Toplam Alım​
0 K

Bu Zamana Kadar Aldığımız Şerbet Soğutucuları

Müşteri Memnuniyeti
0 %

Müşterilerimiz Bizden çok Memnun

Müşteri Yorumları

Tatlı Dalabı Satan Müşterilerin Yorumu

Profesyonel işletmeden kesintisiz mutluluk 100%

0 0 oylar
Bizi Değerlendir
Abone olmak
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle